جنگنده های اسراییلی به جبران راکت های شب گذشته غزه را بمباران کردند

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی امروز دوشنبه در تجاوزی جدید محور جنوبی نوار غزه را هدف حملات هوایی قرار دادند.

به گزارش موج خبری، رژیم صهیونیستی تجاوز نظامی جدیدی را علیه نوار غزه انجام داده است. جنگنده‌های رژیم صهیونیستی امروز دوشنبه مناطقی در محور جنوبی نوار غزه را هدف حملات هوایی قرار دادند.

بر اساس این گزارش، صهیونیست‌ها شرق رفح واقع در محور جنوبی نوار غزه را بمباران کرده‌اند. این در حالی است که مناطقی دیگر در همین محور نیز هدف حملات هوایی گسترده قرار گرفته است. تاکنون گزارشی در خصوص تلفات احتمالی این حملات منتشر نشده است.

این حملات در حالی انجام شد که روز گذشته صهیونیست‌ها رزمایش نظامی جدیدی را در اطراف غزه آغاز کردند. منابع امنیتی اعلام کرده که ارتش رژیم صهیونیستی مانور مذکور را در اطراف شهرهای عسقلان و اوفکیم در شمال و شرق نوار غزه آغاز کرده است. طبق اعلام سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی، این مانور تا عصر روز سه شنبه ادامه دارد.

پیش از این نیز روزنامه معاریو گزارش داد که برای نخستین بار بعد از امضای توافقنامه سازش میان تل‌آویو و ابوظبی، یک رزمایش هوایی مشترک میان آنها برگزار خواهد شد. این رزمایش هوایی مشترک به صورت آشکار و علنی در یونان برگزار خواهد شد.

در این رزمایش که زمان برگزاری آن اعلام نشده است، جنگنده‌های آمریکا، کانادا، اسپانیا، قبرس و اسلواکی نیز شرکت می‌کنند. معاریو در این خصوص نوشت که در دوره‌های گذشته به دلیل حساسیت سیاسی و ترس امارات از انتقاد جهان عرب، این کشور محدودیت‌هایی در خصوص مشارکت در چنین رزمایش‌هایی اعمال می‌کرد اما این بار، بدون محدودیت این رزمایش را برگزار خواهد کرد.