اجرای طرح خیابان کامل در خیابان معیری پایتخت/کاشت ۳۰۰ چنار در مرکز تهران

شهردار منطقه ۱۱ تهران با اشاره به کاشت بیش از 300 درخت چنار در مرکز شهر گفت:طرح خیابان کامل در خیابان معیری پایتخت اجرا می‌شود.

به گزارش موج خبری، نصرالله آبادیان درباره اجرای طرح خیابان کامل که در خیابان معیری اظهارداشت: با توجه به انتخاب خیابان معیری به عنوان پایلوت برای اجرای طرح خیابان کامل و در راستای اجرای پروژه‌های کوچک مقیاس محرک توسعه محله‌ای که از سوی معاونت‌های این منطقه در حال انجام است ؛ جداره سازی، کف سازی، اصلاح نهر، احداث مسیر دوچرخه و کاشت درخت در این مسیر آغاز شده است.

شهردار منطقه 11 افزود: کاشت درختان چنار با عمر بیش از 6 سال و بن 40 تا 35 از جمله اقدامات انجام شده در این مسیر است که تاکنون 170 چنار با هماهنگی کمیسیون باغات شورای اسلامی شهر تهران در مکان های جانمایی شده کاشته شد.

آبادیان همچنین از کاشت 150 درخت چنار در خیابان امام خمینی (ره) حد فاصل میدان حسن آباد تا خیابان ولی عصر (عج) خبر داد که تا پایان این هفته عملیات اجرایی آن آغاز و تا نیمه اول بهمن به پایان می‌رسد.

به گفته آبادیان 14 هزار پیاز گل لاله نیز به منظور ارتقای منظر شهر در میدان های پاستور و حر در حال کاشت است که تا دهه فجر تکمیل خواهد شد.