رسیدگی به پرونده ها در کلانتری های کشور الکترونیکی می شود

فرمانده نیروی انتظامی گفت: رسیدگی به۶۰ درصد پرونده ها در کلانتری های کشور به صورت الکترونیکی بوده و تلاش داریم تا پایان سال این میزان به صد در صد برسد.

به گزارش خبرگزاری موج خبری، سردار حسین اشتری ظهر چهارشنبه در بازدید از کلانتری ۱۵ ایثار شهرستان ارومیه با تاکید بر اینکه تمام همکارانم در مجموعه انتظامی استان با تمام توان و روحیه جهادی به صورت شبانه روزی در حال خدمت هستند اظهار داشت: در حوزه تحول کلانتری‌ها و در رسیدگی به مشکلات مردم پیشرفت بسیار خوبی داریم.

وی افزود: کلانتری‌ها ملجأ و پناهگاه مردم هستند، چراکه مردم به آنجا مراجعه کرده و به مشکلات آنها با رأفت و مهربانی رسیدگی می‌شود.

فرمانده ناجا گفت: در سال جاری بر اساس هماهنگی با مقامات قضائی رسیدگی به بخشی از پرونده‌های ما به صورت الکترونیکی صورت می‌پذیرد که در این حوزه حدود ۶۰ درصد پیشرفت داشته و تا پایان سال تلاش داریم تا به صد درصد برسیم.

سردار اشتری با تاکید بر اینکه اصحاب رسانه پل ارتباطی بین پلیس و مردم هستند از تمامی خبرنگاران و اصحاب رسانه استان در راستای پوشش اخبار انتظامی تقدیر و تشکر کرد.

سردار اشتری همچنین در بازدید از پاسگاه مرزی خانیک گفت: امروز آمدیم که از پاسگاه‌های مرزی کشور بازدید و خدا قوتی به مرزبانان غیور استان آذربایجان غربی داشته باشیم.

فرمانده ناجا با اشاره به استفاده از ظرفیت مرزها و به ویژه همکاری کشورهای همجوار در توسعه اقتصادی، بیان کرد: این ظرفیت‌ها باید باعث ارتقا معیشت مرزنشینان عزیز کشور باشد و ما هر چقدر بتوانیم به کسانی که در زمینه تجارت قانونی فعالیت دارند کمک می‌کنیم تا وضعیت خوبی داشته باشند.

 سردار اشتری خاطر نشان کرد: الحمدلله تعامل و همدلی بسیار خوبی در بین نیروهای مسلح و شورای تأمین استان در برقراری امنیت وجود دارد.

 دیدار با خانواده شهید سعید جنگلدوست از دیگر برنامه‌های سفر فرمانده نیروی انتظامی به آذربایجان غربی بود.

انتهای خبر/