سردار محمدعبدالله پور گفت: بعضی مدیران انقدر که برای کنسرت ها دلسوزی میکنند به تعطیل شدن مساجد و مراکز فرهنگی توجهی ندارند.

به گزارش خبرگزاری موج پرس؛سردار محمدعبدالله پور در جمع فرماندهان حوزه های مقاومت خواهران استان گیلان با اشاره به اینکه باید تهدیداتی که امروز انقلاب با آن مواجه است، را بشناسیم، اظهارکرد: اگر تلاش اصلی دشمن را تشخیص ندهیم، جهت گیری ما اشتباه می شود.

سردار محمدعبدالله پور در ادامه گفت: برای پاسداری از انقلاب بعد از ایمان به خدا و قرآن کریم بهترین سلاح همین مردم هستند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه تهدید اصلی جامعه امروز ما تهدید سیاسی است، گفت: گاهی حجم توطئه های دشمن انقدر زیاد است که نمی توانیم تهدید اصلی را درست تشخیص دهیم.

عبدالله پور تاکید کرد: ما تمام شرایط پیشرفت را همانند جمعیت زیاد، رهبر قوی ، منابع قوی و حضور در بهترین نقطه جهان را داریم و به گفته کارشناسان ایران با امکاناتی که دارد می تواند 400میلیون نفر را در خود جای دهد. اما چرا نمی شود؟

سردار عبدالله پور با تاکید بر اینکه بزرگترین تهدیدی که امروز دچارش هستیم تهدید سیاسی است، تصریح کرد: عده ای در تلاش هستند این نفوذ را پنهان کنند.

وی در ادامه با انتقاد از برخی مسئولین گفت: بعضی مدیران انقدر که برای کنسرت ها دلسوزی میکنند به تعطیل شدن مساجد و مراکز فرهنگی توجهی ندارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه قدس گیلان، عبدالله پور در ادامه با تصریح بر اینکه الان بعضی از افراد فضا را طوری نمایش می دهند که یا باید با آمریکا بسازیم یا بیچاره می شویم، گفت: راه درست قوی تر کردن خودمان است وقتی قوی باشیم زیر بار زور نمی رویم مثل حوزه های نظامی که روی پای خود ایستادیم.

انتهای پیام

No votes yet.
Please wait...
تاریخ انتشار مطلب:2016/08/31 - 12:54

*

code


موج پرس موج پرس موج پرس موج پرس