نماینده مردم رشت در مجلس گفت: داستان فیش‌های نامتعارف در هلال احمر در حال تکرار است، اگر در این زمینه اقدام نشود مجلس وارد تحقیق و تفحص می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج پرس؛ غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود در جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه 10 شهریور) پارلمان اظهار کرد: الگوی داعش برای قتل عام مردم مظلوم منطقه روش منافقین است،‌ ما عاملان شهادت 230 هزار شهید جریان تکوین انقلاب و 8 سال دفاع مقدس را صرفا منافقین می‌دانیم.

وی ادامه داد: این گونه نیست که بگوییم منافقین فقط 17 هزار نفر را شهید کردند این خائنین مزدور ستون پنجم دشمن،‌ صهیونیست‌ها و آمریکایی‌ها بودند و قطعا باید به سزای اعمالشان برسند.

نماینده مردم رشت در مجلس در ادامه نطق خود خطاب به رئیس جمهور، گفت: اوضاع هلال احمر مناسب نیست، تقاضا دارم در این زمینه شخصا ورود کنید،‌ داستان فیش‌های نجومی در این سازمان حال تکرار است، در هلال احمر افرادی هستند که چند فیش حقوقی دارند، داروهای فاسد، تاریخ گذشته و ردپای دلالان در هلال احمر دیده می‌شود.

جعفرزاده ایمن‌آبادی تاکید کرد: از رئیس جمهور تقاضا می‌کنیم که در رابطه با هلال احمر اقدامات لازم را انجام دهند؛ در غیر این صورت مجلس وارد تحقیق و تفحص می‌شود.

انتهای پیام

No votes yet.
Please wait...
تاریخ انتشار مطلب:2016/08/31 - 12:24

*

code


موج پرس موج پرس موج پرس موج پرس