دبیرکل جامعه روحانیت مبارز درباره زمان دیدار با آیت‌الله یزدی گفت: هنوز صحبت خاصی درباره زمان این دیدار انجام نشده است، اما امیدوارم که به‌زودی انجام شود.

به گزارش خبرگزاری موج پرس؛آیت الله محمدعلی موحدی‌کرمانی دبیرکل جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه نیروهای انقلاب برای انتخابات 96 در حال برنامه‌ ریزی و تعیین راهبرد هستند، اظهار داشت: قرار است بنده به‌عنوان دبیرکل جامعه روحانیت مبارز، با آیت‌الله یزدی رئیس جامعه مدرسین درباره انتخابات 96 دیدار داشته باشم اما این دیدار هنوز برگزار نشده است.

وی با بیان اینکه، جامعه مدرسین و جامعه روحانیت مبارز آمادگی دارند نیروهای انقلاب و جریان اصولگرا را در رسیدن به مکانیزم وحدت همراهی کنند، تاکید کرد: توصیه ما به نیروهای انقلاب، اتحاد و همدلی است و ما امیدوار هستیم به لطف و عنایت خداوند زمینه وحدت و اتحاد بیشتر در بین نیروهای انقلاب فراهم شود.

آیت‌الله موحدی درباره زمان دیدار با آیت‌الله یزدی نیز گفت: هنوز صحبت خاصی درباره زمان این دیدار انجام نشده است اما امیدوارم به زودی انجام شود.

پیش‌تر، آیت‌الله موحدی کرمانی در گفت‌وگو با تسنیم تأکید کرده بود حمایت اصولگرایان از حسن روحانی در انتخابات 96 بسیار بعید است؛ چراکه به گفته وی، اصولگرایان و نیروهای انقلاب گزینه‌های مناسبی برای رقابت 96 دارند.

انتهای پیام

منبع: تسنیم

No votes yet.
Please wait...
تاریخ انتشار مطلب:2016/08/30 - 10:05

*

code


موج پرس موج پرس موج پرس موج پرس